• Buunck.png
 • Crunch.png
 • DC_computers.png
 • Deli.png
 • Eetcafe_bij_Jan.jpg
 • ING_Banner.gif
 • Mahr.png
 • oris.png
 • Plus_vreeswijk.png
 • Rijschool_Joey.jpg
 • Slagerij_aarse.png
 • Smits_Installaties.png
 • Steevens.png
 • Van_Zwieten.png
 • VKG-logo.JPG

Programma & uitslagen

Foto's Zilveren Meteoor Toernooi + Afterparty

Trevor Strobbe volgt Don Guezen op als trainer van de zondagselectie!

Twee weken nadat bekend werd dat Don Guezen stopt als trainer heeft De Meteoor de opvolger al gevonden. Aanvoerder Trevor Strobbe neemt komende zomer het stokje van Guezen over. De 34-jarige verdediger stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. Guezen besloot door het gebrek aan tijd te stoppen als trainer van De Meteoor.

Strobbe is dus bezig aan zijn laatste seizoen als speler van De Meteoor. Dat hij zou gaan stoppen met voetballen was voor hem wel duidelijk. “In augustus word ik 35. Het zat er aan te komen. Ik herstel na wedstrijden minder snel dan vroeger en ik heb thuis ook twee jonge kinderen die natuurlijk ook aandacht willen.” Strobbe is momenteel jeugdtrainer bij SDZ. Het was voor hem duidelijk dat hij verder wilde met het trainerschap. “Ja, ik wilde sowieso trainer blijven. Ik heb een fantastische tijd bij SDZ gehad. Ik was ook met hen in gesprek, maar toen kwam dit op mijn pad. De Meteoor is toch mijn club.”

Nieuwste fotoalbum
18 februari 2018 sv, de Meer JO 15- 2- Meteoor JO 15- 2
Steun Only Friends!

Bestellen van kleding S.V. de Meteoor

Je kan kleding bestellen door te bellen met:
Telefoon: 020- 683 3937

Adresgegevens:
Jan Pieter Heijestraat 182
1054MN Amsterdam

sales@accentsport.com

Perenpad 3 - 5
1033 TB Amsterdam
020-6315375