Jeugdelftallen zijn definitief en trainingschema is bekend!

Teamindeling: De selecties zijn tot stand gekomen vanuit een systeem van de KNVB. Mocht je naam ontbreken dan betekent dat je inschrijving/contributie niet (volledig) is doorgekomen. Zorg ervoor dat je alsnog aan de inschrijving/contributie voldoet. Zijn er nog vragen of opmerkingen neem dan gerust contact op met de verantwoordelijke personen of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

In het menu 'Jeugd elftallen' kunt u de per team de indeling zien en tevens de trainingdagen en tijden.

Trainingsschema: Het trainingsschema is zoals we deze de komende periode gaan aanhouden (liefst gehele seizoen). Probeer zoveel mogelijk samen het kunstgrasveld te gebruiken en gebruikt alleen bij uiterste noodzaak het grasveld (Rugby). Overleg dit even met aanwezige trainers en met het bestuur van Meteoor omdat hiervoor toestemming gevraagd moet worden. Bij overige vragen en onduidelijkheden neem contact op via de mail de technisch jeugdcoördinator Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..